RN55C13R7FB14
MFR.Part #
RN55C13R7FB14
JLCPCB Part #
C1416789
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors