RN55C1370FB14
MFR.Part #
RN55C1370FB14
JLCPCB Part #
C1416871
Description
-65℃~+175℃ 125mW 137Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors