Y11692K04900T139R
MFR.Part #
Y11692K04900T139R
JLCPCB Part #
C4222173
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 2.049kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS