RNC50J6492BRRSL
MFR.Part #
RNC50J6492BRRSL
JLCPCB Part #
C1827262
Description
-65℃~+175℃ 100mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors