RN55C1333FR36
MFR.Part #
RN55C1333FR36
JLCPCB Part #
C3577044
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors