RN55C1332BRSL
MFR.Part #
RN55C1332BRSL
JLCPCB Part #
C3411691
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors