RN55C1304CRE6
MFR.Part #
RN55C1304CRE6
JLCPCB Part #
C3575944
Description
-65℃~+175℃ 1.3MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors