RN55C1301FRE6
MFR.Part #
RN55C1301FRE6
JLCPCB Part #
C1773902
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors