RN55C12R7BRE6
MFR.Part #
RN55C12R7BRE6
JLCPCB Part #
C1784507
Description
-65℃~+175℃ 12.7Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors