RN55C1272FR36
MFR.Part #
RN55C1272FR36
JLCPCB Part #
C1773187
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors