CMF5580K000BHBF
MFR.Part #
CMF5580K000BHBF
JLCPCB Part #
C3446468
Description
-55℃~+175℃ 500mW 80kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors