RN55C1271BRSL
MFR.Part #
RN55C1271BRSL
JLCPCB Part #
C1797471
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors