RN55C1262DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1262DBSL
JLCPCB Part #
C1426973
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors