RN55C1243FR36
MFR.Part #
RN55C1243FR36
JLCPCB Part #
C1766966
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors