BFC233912183
MFR.Part #
BFC233912183
JLCPCB Part #
C3298512
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 18nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS