RN55C1243BRSL
MFR.Part #
RN55C1243BRSL
JLCPCB Part #
C1797523
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors