RN55C1241FBSL
MFR.Part #
RN55C1241FBSL
JLCPCB Part #
C1426764
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors