RN55C1212DRE6
MFR.Part #
RN55C1212DRE6
JLCPCB Part #
C1777858
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors