RN55C1201BBSL
MFR.Part #
RN55C1201BBSL
JLCPCB Part #
C1426523
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors