CF1/4CT52R125J
MFR.Part #
CF1/4CT52R125J
JLCPCB Part #
C2613321
Description
-1300ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS