RN55C1151FRSL
MFR.Part #
RN55C1151FRSL
JLCPCB Part #
C3458091
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors