RN55C1151CB14
MFR.Part #
RN55C1151CB14
JLCPCB Part #
C1415468
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors