ERC551M7800BEEK500
MFR.Part #
ERC551M7800BEEK500
JLCPCB Part #
C3570292
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS