RN55C1134FRE6
MFR.Part #
RN55C1134FRE6
JLCPCB Part #
C3554929
Description
-65℃~+175℃ 1.13MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors