ILC0402ER1N2S
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0402ER1N2S
JLCPCB Part #
C6968658
Package
0402
Description
1.2nH 120mΩ 300mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS