RN55C1133FRSL
MFR.Part #
RN55C1133FRSL
JLCPCB Part #
C3524012
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors