RN55C1133FBSL
MFR.Part #
RN55C1133FBSL
JLCPCB Part #
C1425375
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors