RN55C1133BBSL
MFR.Part #
RN55C1133BBSL
JLCPCB Part #
C3357837
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors