Y00755K23000D9L
MFR.Part #
Y00755K23000D9L
JLCPCB Part #
C1459682
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.23kΩ ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS