RN55C1131FRE6
MFR.Part #
RN55C1131FRE6
JLCPCB Part #
C1772379
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors