RN55C1100BBSL
MFR.Part #
RN55C1100BBSL
JLCPCB Part #
C1425623
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors