RN55C10R6BB14
MFR.Part #
RN55C10R6BB14
JLCPCB Part #
C1419965
Description
-65℃~+175℃ 10.6Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors