MMA02040D4991FA300
MFR.Part #
MMA02040D4991FA300
JLCPCB Part #
C2140422
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.99kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS