RN55C10R0FRE6
MFR.Part #
RN55C10R0FRE6
JLCPCB Part #
C1856135
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors