RN55C1091BRSL
MFR.Part #
RN55C1091BRSL
JLCPCB Part #
C3403181
Description
-65℃~+175℃ 1.09kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors