RN55C1473FBSL
MFR.Part #
RN55C1473FBSL
JLCPCB Part #
C1427899
Description
-65℃~+175℃ 125mW 147kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors