RN55C1073BRSL
MFR.Part #
RN55C1073BRSL
JLCPCB Part #
C1797312
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors