RN55C1022FB14
MFR.Part #
RN55C1022FB14
JLCPCB Part #
C3414290
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors