RN55C1021DBSL
MFR.Part #
RN55C1021DBSL
JLCPCB Part #
C3405154
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors