RN55C1023DBSL
MFR.Part #
RN55C1023DBSL
JLCPCB Part #
C1426038
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors