RN55C1012BR36
MFR.Part #
RN55C1012BR36
JLCPCB Part #
C1786270
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors