RN55C1600BBSL
MFR.Part #
RN55C1600BBSL
JLCPCB Part #
C1425413
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors