RN55C1010BB14
MFR.Part #
RN55C1010BB14
JLCPCB Part #
C1415578
Description
-65℃~+175℃ 101Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors