Y1627120R000Q9R
MFR.Part #
Y1627120R000Q9R
JLCPCB Part #
C4145666
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 500mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS