RN55C1004CRSL
MFR.Part #
RN55C1004CRSL
JLCPCB Part #
C1794506
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors