Y0789130R000B9L
MFR.Part #
Y0789130R000B9L
JLCPCB Part #
C1459890
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS