RN55C1003CRE6
MFR.Part #
RN55C1003CRE6
JLCPCB Part #
C1808193
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors