RN55C1003BRE6
MFR.Part #
RN55C1003BRE6
JLCPCB Part #
C1856206
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors