RN55C1001CR36
MFR.Part #
RN55C1001CR36
JLCPCB Part #
C3521009
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors