RCWL0805R750JNEA
MFR.Part #
RCWL0805R750JNEA
JLCPCB Part #
C1698572
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 750mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS